WP: je libo nekonečné okno editoru?

Nastavení editoru Wordpressu

Chcete při psaní článků používat nekonečně dlouhé okno editoru, nebo si radši textem chcete rolovat v malém okně s tlačítky vždy po ruce? Obojí je možné, záleží jen na vás!

V rozdílných verzích WordPressu se nastavení různí. Jednou z možností je mít malé vnitřní okno editoru a text rolovat pomocí vlastní rolovací lišty. Druhou možností je mít nekonečně dlouhé, stále se produlužující okno editoru. Ovšem když odjedeme s textem dolů, tlačítka necháme někde tam nahoře.

Zatímco u kratších textů je prodlužující se okno bez problému a působí relativně přirozeně, u delších textů nás pěkně potrápí. Pokud píšeme a hlavně pak editujeme delší text, musíme se stále vracet nahoru pro tlačítka a opouštět místo práce. Pokud si však nastavíme malé okno s rolovací lištou, máme tlačítka pěkně po ruce a edituje se to jedna báseň.

Pokud je zrovna náš WordPress nastaven tak, že nám to nevyhovuje, snadno to změníme. Stačí u otevřeného editoru článku/stránky nahoře rozbalit „Nastavení zobrazených informací“ a zakšrtnout/odškrtnout poslední políčko. Automatické roztahování právě znamená nekonečné natahování okna a tedy nepraktické nastavení pro psaní delších textů.

Nastavení editoru WordPressu

Nastavení editoru WordPressu

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním vašich údajů (více info)

Po odeslání musí být komentář ručně schválen, aby nebyla diskuse plná spamu :). Bude proto chvíli trvat, než se komentář pod příspěvkem zobrazí. Díky!