Jak píšu články na blog?

Jak píšu články na blog?

I když se nepovažuju přímo za blogerku, na netu mě zaujal dotazník zaměřený na „blogerské fungování“. Dle mého nám umožní ukázat pár věcí ze zákulisí a v něm obsažené informace mohou hodně říct těm, kteří se blogování nebo prostě psaní teprv začínají věnovat.

Otázky sepsala a vydala Verča – Veruce.

Moje odpovědi se budou vztahovat ke všech mým projektům –

 » Přečíst si celý článek « 

Jak vložit na web video z facebooku?

Jak vložit na web vide/gif?

Konečně jsem se dostala k tomu připravit pro moji jinou facebook stránku „nějaký hejblátka“ – v podobě gifu (tedy obrázku, který sestává z řady snímků spouštěných za sebou v určitých intervalech). A samozřejmě, tyto příspěvky jsou časově i energeticky náročnější na přípravu, takže když už, tak ho využít pořádně. Gif prostě musel přijít i na web.

Všechny moje weby jedou na WordPressu, ale ono to bude všude vcelku podobné.

 » Přečíst si celý článek « 

Jak založit firmu? Aneb zakládáme s.r.o.

Jak založit firmu - s. r. o.?

Pokud chceme jakýmkoliv aspoň trošku výdělečným způsobem fungovat na internetu, neobejdeme se bez formalit. V podstatě máme dvě možnosti, buď si zařídíme živnostenský list a budeme vystupovat jako fyzická osoba podnikající. A nebo si založíme společnost, v 99,9 % případů společnost s ručením omezeným. Sama jsem nedávno s. r. o. zakládala a i když jsem si načetla spoustu materiálů, skutečnost mě trochu překvapila. A proto o tom teď píšu…

 » Přečíst si celý článek «