Fake influencers (experiment)

Falešní influenceři - kupování sledujících, lajků na instagramu

O nákupu sledujících na sociálních sítích jsme asi slyšeli všichni. A profily s podezřele vysokým počtem sledujících a lajků jsme taky asi někdy zahlédli. Nicméně pořád nám to mohlo přijít jen podezřelé.

Na Youtube jsem náhodou narazila na experiment, do kterého se pustila jedna španělská agentura zabývající se právě influencery a spoluprací mezi nimi a značkami. A myslím, že je rozhodně víc než zajímavý.

 » Přečíst si celý článek « 

Tenhle rok konečně budu plánovat obsah! A co vy?

Proč budu konečně plánovat obsah blogu? A jak?

Plánování obsahu, ať už pro blog, web nebo sociální média, se už nějakou tu dobu považuje za jeden z klíčů k úspěchu v onlině světě. Skutečně se mu ale dostatečně věnujeme?

Já za sebe můžu říct, že ne. Důležitost plánování si připomínám každou chvíli, ale bohužel, ve finále “skutek utek”. Posledních pár týdnů jsem se tak víc věnovala tomuhle tématu, byla k tomu totiž výborná příležitost –

 » Přečíst si celý článek « 

3 důvody, proč mám ráda Pinterest

Důvody, proč používám Pinterest, nejen jako podporu blogu

Pinterest už znám dlouho a ještě si pamatuju, jak ze začátku fungoval jen na pozvánku. Od té doby se leccos změnilo a stala se z něj masová záležitost. V našich končinách má sice svoje limity, ale já na něj nedám dopustit. Jak Pinterest používám a proč?

Pro vlastní obsah

Na Pinterestu poměrně snadno můžeme zveřejňovat či propagovat náš vlastní obsah,

 » Přečíst si celý článek « 

Proč moc nepoužívám instagram?

Proč moc nepoužívám pro svoji propagaci instagram?

Instagram je považován za skoro must-have v dnešním online světě. Nicméně pro mě osobně moc přínosů nemá. Vlastně tenhle pocit jsem měla po skoro celou dobu jeho používání, dneska už ale skoro s jistotou můžu říct, že to tak skutečně je.

Na následujících řádcích najdete mix faktů a mých dojmů a názorů.

Takže… jaké jsou moje důvody, proč ho moc nevyužívám?

 » Přečíst si celý článek « 

Google Digitální garáž – bezplatné kurzy online marketingu nejen pro blogery

Google Digitální garáž - onlne kurzu online marketingu zdarma

Digitální garáž od Googlu, to je krátký studijní program pro všechny, kteří se chtějí více dozvědět o online marketingu – ať už to jsou začínající marketéři, blogeři nebo podnikatelé v jakémkoliv oboru. Kromě vhledu do online marketingového světa nám kurz poskytne taky důležité indicie o tom, jak samotný Google funguje a co má rád.

Google je důležitý pro nás všechny, kteří tvoříme na internetu nebo pro internet.

 » Přečíst si celý článek «