AdSense: nejlepší a nejhorší prokliky

AdSense - kolik to vydělává? Moje nejlepší a nejhorší výdělky

Poslední dobou se občas nestačím divit, když se podívám do administrace mého AdSense účtu. Bannerovou reklamu od nich mám na všech webech. Neumísťuju bannery dle „best practices“ (tzn. nedávám je na ta nejotravnější místa, ale spíš někam mimo), to je pravda. Ale stejně…

A napadlo mě, že by bylo zajímavé pár takových čísel publikovat. Třeba si uděláte představu o tom, jak to ve skutečnosti funguje.

 » Přečíst si celý článek « 

Co znamená podnikat? Je každá OSVČ nebo majitel firmy podnikatelem?

Co vůbec znamená podnikat?

Založíme firmu nebo si pořídíme živnosťák… jsme hned podnikateli? Čeká nás automaticky lepší život? Ne, vůbec. Je možné, že jako OSVČ se budeme mít stejně jako v zaměstnání. Tak jako spousta jiných lidí, kteří sami sebe chytili do pasti.

Fungování tzv. na sebe má mnoho výhod, o tom tento článek rozhodně nebude. A nebude ani o tom, jak pojem podnikání vykládají zákony. Bude o tom,

 » Přečíst si celý článek « 

Vydělávat blogem: ano, či ne?

Vydělávat blogem: ano, či ne?

Otázka, zda vydělávat blogem, se zas a znova stává předmětem diskusí a vrtá nejednou hlavou. Je zajímavé, že byť se blogosféra v posledních pár letech dost změnila, odpověď na tuhle otázku né tolik. Vydělávat blogem, ano, nebo ne? Je to na místě?

Na facebooku jsem zapsaná v různých blogerských skupinách a překvapuje mě, jak často vídávám něco ve smyslu, že vydělávat na blogu by se nemělo.

 » Přečíst si celý článek « 

4 chyby, které firmy dělají při oslovování blogera (mě)

4 chyby, které dělají firmy při oslovování blogera se spoluprácí

Hned na úvod musím říct jedno. Tenhle článek jsem měla už dobu rozepsaný a váhala jsem, jestli publikovat, nebo ne. Aby se třeba někoho nedotknul. Nebo jestli vlastně jsem v pozici, kdy si můžu „takhle vyskakovat“. A rozhodla jsem se, že ho do světa pustím. Blogosféru sleduju už dost dlouho, dostatečně na to, abych si všimla jejích deformací. A zájem o ekonomická a byznys témata a mástr v oboru mi taky moc nepomáhají.

 » Přečíst si celý článek « 

Jaké je to (doopravdy) připravovat ebook?

Jaké to skutečně je připravovat ebook k prodeji?

O ebookách už tu nějaké slovo padlo, možná si vzpomínáte (psala jsem u nich třeba tady). Považuju je za jeden z nejlepších způsobů, jak využít internet k tomu, aby nám vydělal nějakou tu korunku nebo nám pomohl postavit se na vlastní nohy. Těch důvodů, proč ebookům věnovat pozornost, je víc. Ale o tom to dneska nebude.

Momentálně mám v prodeji dva ebooky a další dva rozpracované.

 » Přečíst si celý článek « 

Jak vydělávat online? Prodejem ebooků

Jak vydělávat peníze online, navíc pasivně? Prodejem ebooků

Internet nám nabízí spoustu možností, jak dělat, co nás baví, a vydělat si u toho peníze. A jednou z těch nejlepších je, aspoň dle mého názoru, prodej ebooků. Tenhle rok se proto do nich ještě víc obuju. A vy byste mohli možná taky :).

Já sama jsem se k ebookům dostala z několika stran. Sama ebooky hodně čtu, potom taky ráda píšu. A dlouho si buduju svůj online svět.

 » Přečíst si celý článek «